جزئیات محصولات

Created with Pixso. خونه Created with Pixso. محصولات Created with Pixso.
ABB ACS280
Created with Pixso.

0.37kW-5.5kW AC درایو فرکانس متغیر Coldplate ACS280 ABB VFD درایو IP00 STO

0.37kW-5.5kW AC درایو فرکانس متغیر Coldplate ACS280 ABB VFD درایو IP00 STO

نام تجاری: ABB
شماره مدل: ACS180-04N-05A6-4
مقدار تولیدی: 1 عدد
قیمت: قابل مذاکره
شرایط پرداخت: L/C، T/T
توانایی عرضه: 5000 عدد در ماه
اطلاعات دقیق
محل منبع:
چین
گواهی:
CE RoHs
برنامه های کاربردی:
اتوماسیون صنعتی، رباتیک، سیستم های نوار نقاله
ولتاژ ورودی:
380 ... 480 ولت
ویژگی های حفاظتی:
اضافه جریان، اضافه ولتاژ، خاموش شدن حرارتی
محدوده دمای عملیاتی:
-10 درجه سانتیگراد تا +50 درجه سانتیگراد
سری:
ACS280
روش کنترل سرعت:
PWM (تعدیل عرض پالس)
سازنده:
ABB
جزئیات بسته بندی:
بسته اصلی
قابلیت ارائه:
5000 عدد در ماه
برجسته کردن:

5درایو فرکانس متغیر AC.5kW

,

0درایو فرکانس متغیر AC.37kW

,

درایوهای VFD ACS280 ABB

توضیحات محصول

ABB ACS280 Coldplate Drive 0.37-5.5kW Machinery AC Variable Frequency Drive IP00 STO Modbus RTU CANopen for Pump Fan Conveyor

بررسی اجمالی محصول

ABB ACS280 یک درایو AC ولتاژ پایین است که برای کنترل موتورهای القایی AC ناهمزمان و موتورهای سنکرون آهنربای دائم طراحی شده است. برای نصب در صفحه سرد بهینه شده است، به این معنی که گرمای مرحله نیرو از IGBT و پل یکسو کننده به جای انتشار در هوای اطراف، از طریق یک صفحه سرد فلزی هدایت می شود. فقط مقدار کمی گرما از الکترونیک کنترل توسط یک فن داخلی به هوای اطراف درایو پخش می شود.

این طراحی همان چیزی است که ACS280 را برای ماشین سازی مناسب می کند. درایو را مستقیماً روی یک موتور نصب کنید، آن را با فلنج در داخل یک محفظه نصب کنید، یا آن را در ساختار دستگاه ادغام کنید - از جمله محفظه های مهر و موم شده تا IP66 که در آن ها نمی توان از یک درایو معمولی خنک کننده هوا استفاده کرد.

ACS280 متعلق به مجموعه درایوهای کاملاً سازگار ABB است که رابط کاربری، رویکرد برنامه نویسی و ابزارهای رایانه شخصی را مانند سایر درایوهای ABB به اشتراک می گذارد. پانل‌های خارجی اختیاری (ACS-AP-S، ACS-AP-W با بلوتوث، یا ACS-BP-S اساسی) از طریق پانل RJ45 و پورت ابزار PC متصل می‌شوند و راه‌اندازی را می‌توان به صورت بی‌سیم از برنامه موبایل Drivetune نیز انجام داد.

محدوده توان 0.37 تا 5.5 کیلو وات (0.5 تا 7.5 اسب بخار) در منابع 1 فاز 208-240 V، 3 فاز 208-240 V و 3 فاز 380-480 V. Safe Torque Off به صورت استاندارد تعبیه شده است. دو اندازه قاب موجود است: R1 (145 x 135 x 90 mm، 0.95 کیلوگرم) و R2 (196 x 141 x 90 mm، 1.33 کیلوگرم).

4. ویژگی های کلیدی

• طراحی فشرده سرد - ماژول مسطح که روی یک موتور، داخل یک محفظه با محافظت بالا یا در قاب دستگاه نصب می شود. اندازه فریم R1 و R2

• ساخته شده برای محیط های خشن - تخته های مدار پوشش داده شده به عنوان استاندارد، تست شده بر اساس IEC 60068-2 برای ضربه و لرزش، بار کامل تا 50 درجه سانتیگراد بدون کاهش

• محفظه تا IP66 - ساخت صفحه سرد اجازه نصب در داخل محفظه های مهر و موم شده را در محیط های گرد و غبار، مرطوب، مرطوب، نمکی و استریل می دهد.

• گشتاور ایمن خاموش (STO) به صورت استاندارد ساخته شده است - EN/IEC 61800-5-2، SIL 3 (IEC 61508 ed2، IEC 61511)، SIL CL 3 (IEC 62061)، PL e (EN ISO 13849-1). کارت گزینه ایمنی اضافی مورد نیاز نیست

• خنک کننده و نصب انعطاف پذیر - همرفت طبیعی غیرفعال با باله های بزرگ، خنک کننده هوای اجباری با فن داخلی یا خنک کننده مایع. قابل نصب در هر جهت روی سطح رسانای حرارتی

• سیم کشی سریع و ایمن - پایانه های فنری برای اتصالات برق و کنترل، بدون سفت شدن پیچ

• اتصال باز به صورت استاندارد - Modbus RTU و CANopen تعبیه شده بر روی EIA-485، به علاوه یک پورت RJ45 برای پنل خارجی یا ابزار رایانه شخصی

• راندمان بالا و سر و صدای کم موتور - بهینه سازی شار اتوماتیک و مدولاسیون 3 فاز. از موتورهای القایی، آهنربای دائمی و رلوکتانس سنکرون با کمک PM پشتیبانی می کند

• کنترل اسکالر و کنترل برداری بدون سنسور، فرکانس خروجی 0 تا 599 هرتز، فرکانس سوئیچینگ 4 / 8 / 12 کیلوهرتز

• بخشی از مجموعه درایوهای کاملاً سازگار ABB - رابط کاربری مشترک، رویکرد برنامه نویسی و ابزار در درایوهای ABB

5. انتخاب مدل - رتبه بندی IEC

رتبه بندی IEC معتبر در دمای هوای اطراف 50 درجه سانتیگراد، فرکانس سوئیچینگ 4 کیلوهرتز پیش فرض و ارتفاع نصب زیر 1000 متر (3281 فوت).

Legend: PHd = قدرت موتور معمولی، سنگین (50٪ اضافه بار) | IHd = حداکثر جریان خروجی با 50% اضافه بار، 1 دقیقه در 10 دقیقه | PLd = قدرت موتور معمولی، سبک (10٪ اضافه بار) | ILd = حداکثر جریان خروجی با 10% اضافه بار، 1 دقیقه در 10 دقیقه | Pn = توان موتور معمولی، استفاده اسمی | I2 = جریان خروجی اسمی | Imax = حداکثر جریان خروجی، در دسترس برای 2 ثانیه در شروع.

1 فاز، Un = 208...240 ولت (208، 220، 230، 240 ولت)

مدل ACS280-04S-...

قاب

PHd (کیلووات)

IHd (A)

PLd (کیلووات)

ILd (A)

Pn (کیلووات)

I2 (A)

ایمکس (A)

-03A7-1

R1

0.37

2.4

0.55

3.5

0.55

3.7

4.3

-06A9-1

R1

0.75

4.5

1.1

6.6

1.1

6.9

8.1

-09A8-1

R1

1.5

7.4

2.2

9.3

2.2

9.8

13.3

-12A2-1

R2

2.2

9.8

3.0

11.6

3.0

12.2

17.6

3 فاز، Un = 208...240 ولت (208، 220، 230، 240 ولت)

مدل ACS280-04S-...

قاب

PHd (کیلووات)

IHd (A)

PLd (کیلو وات)

ILd (A)

Pn (کیلووات)

I2 (A)

ایمکس (A)

-03A7-2

R1

0.37

2.4

0.55

3.5

0.55

3.7

4.3

-06A9-2

R1

0.75

4.5

1.1

6.6

1.1

6.9

8.1

-09A8-2

R1

1.5

7.4

2.2

9.3

2.2

9.8

13.3

-12A2-2

R2

2.2

9.8

3.0

11.6

3.0

12.2

17.6

-17A5-2

R2

3.0

12.2

4.0

16.7

4.0

17.5

22

3 فاز، Un = 380...415 ولت (380، 400، 415 ولت)

مدل ACS280-04S-...

قاب

PHd (کیلووات)

IHd (A)

PLd (کیلو وات)

ILd (A)

Pn (کیلووات)

I2 (A)

ایمکس (A)

-03A3-4

R1

0.75

2.4

1.1

3.1

1.1

3.3

4.3

-05A6-4

R1

1.5

4.0

2.2

5.3

2.2

5.6

7.2

-07A2-4

R2

2.2

5.6

3.0

6.8

3.0

7.2

10

-09A4-4

R2

3.0

7.2

4.0

8.9

4.0

9.4

13

-12A6-4

R2

4.0

9.4

5.5

12.0

5.5

12.6

16.9

UL (NEC) محدوده اسب بخار

عرضه کنید

محدوده قدرت

1-فاز 208-240 ولت

0.5 تا 3.0 اسب بخار

3 فاز 208-240 ولت

0.5 تا 5.0 اسب بخار

3 فاز 440-480 ولت

1.0 تا 7.5 اسب بخار

رتبه بندی اسب بخار برای اکثر موتورهای NEMA 4 قطبی 460 ولت / 60 هرتز اعمال می شود. رتبه بندی کیلووات برای اکثر موتورهای 4 قطبی 400 ولت / 50 هرتز IEC اعمال می شود. توجه داشته باشید اندازه: حداقل جریان نامی توصیه شده موتور 40٪ جریان خروجی اسمی درایو (I2) است.

6. مشخصات فنی

برق و تامین

پارامتر

ارزش

خانواده محصول

درایو صفحه سرد ABB ACS280 (درایوهای ماشین آلات)

کد ساخت و ساز

04 = ماژول درایو، IP00

محدوده قدرت

0.37 تا 5.5 کیلو وات (0.5 تا 7.5 اسب بخار)

محدوده ولتاژ و توان

1~ 208-240 ولت، +10٪ / -15٪: 0.37 تا 3 کیلو وات (0.5 تا 3.0 اسب بخار). 3~ 208-240 ولت، +10٪ / -15٪: 0.37 تا 4 کیلو وات (0.5 تا 5.0 اسب بخار). 3~ 380-480 ولت، +10٪ / -15٪: 0.75 تا 5.5 کیلو وات (1.0 تا 7.5 اسب بخار)

فرکانس ورودی

50/60 هرتز +/-5٪

فرکانس شبکه

47 تا 63 هرتز، حداکثر نرخ تغییر 17 درصد در ثانیه

عدم تعادل ولتاژ

حداکثر +/-3٪ ولتاژ نامی فاز به فاز ورودی

ضریب قدرت اساسی

0.98 در بار اسمی

نوع شبکه برق

TN-S متقارن، IT (غیر زمین)، دلتای گوشه زمین. قبل از اتصال به TT یا سیستم های دلتا با نقطه میانی با ABB مشورت کنید

جریان اتصال کوتاه مشروط نامی

100 کیلو آمپر (IEC 61800-5-1) هنگامی که توسط فیوزهای ذکر شده در جداول فیوز درایو محافظت می شود. UL: حداکثر rms متقارن 100 کیلو آمپر در حداکثر 480 ولت

پشتیبانی از منبع DC

بله در همه قاب ها

خردکن ترمز

قاب R1: ندارد. قاب R2: بله (مقاومت ترمز خارجی توسط کاربر انتخاب و نصب شده است)

اتصال و خروجی موتور

پارامتر

ارزش

انواع موتور

موتورهای القایی AC ناهمزمان، موتورهای سنکرون آهنربای دائم

حالت کنترل موتور

کنترل اسکالر، کنترل برداری بدون حسگر

فرکانس خروجی

0 تا 599 هرتز، وضوح 0.01 هرتز

فرکانس سوئیچینگ

4، 8 یا 12 کیلوهرتز (پیش‌فرض 4 کیلوهرتز)

ظرفیت اضافه بار

180% IHd برای 2 ثانیه هنگام راه اندازی؛ 150% IHd برای 1 دقیقه در هر 10 دقیقه کار سنگین؛ 110% ILd برای 1 دقیقه در هر 10 دقیقه سبک

حداکثر طول کابل موتور

درایو استاندارد: R1 20 متر (65 فوت)، R2 20 متر (66 فوت). با چوک های خروجی خارجی: R1 30 متر (98 فوت)، R2 30 متر (96 فوت)

طول کابل موتور EMC در 4 کیلوهرتز

1 فاز 200-240 V C2: 5 متر (16 فوت). 3 فاز 200-240 V C3: 5 متر (16 فوت). 3 فاز 380-480 V C3: 10 متر (33 فوت)

ابعاد، وزن و فضای نصب

مورد

R1

R2

قد H

145 میلی متر (5.71 اینچ)

196 میلی متر (7.71 اینچ)

عرض W1

135 میلی متر (5.31 اینچ)

141 میلی متر (5.55 اینچ)

عرض W2

129 میلی متر (5.06 اینچ)

134 میلی متر (5.26 اینچ)

عمق D

90 میلی متر (3.35 اینچ)

90 میلی متر (3.54 اینچ)

وزن

0.95 کیلوگرم (2.09 پوند)

1.33 کیلوگرم (2.94 پوند)

فضای آزاد بالا

20 میلی متر (0.8 اینچ)

40 میلی متر (1.6 اینچ)

فضای آزاد زیر، جلو و کناره ها

0 میلی متر

0 میلی متر

محیط زیست و حفاظت

پارامتر

ارزش

درجه حفاظت

IP00 (IEC/EN 60529). درایو باید در یک کابینت یا محفظه برای محافظت در برابر تماس نصب شود. نصب در یک محفظه مناسب، مونتاژ می تواند به IP66 برسد

نوع محوطه

UL 50/50E: نوع باز UL، فقط برای استفاده در داخل ساختمان

دسته اضافه ولتاژ

III (IEC/EN 60664-1)

کلاس محافظ

I (IEC/EN 61800-5-1)

دمای محیط، عملکرد

-10 تا 50+ درجه سانتیگراد (14 تا 122 درجه فارنهایت) بدون کاهش

دمای محیط، ذخیره سازی و حمل و نقل

40- تا 70+ درجه سانتیگراد (40- تا 158+ درجه فارنهایت)، یخبندان مجاز نیست

رطوبت نسبی

کمتر از 95٪ (IEC 60068-2-78)، بدون تراکم

سطوح آلودگی (عملیات)

کلاس 3C2 (مواد فعال شیمیایی)، کلاس 3S2 (مواد فعال مکانیکی)، IEC 60721-3-3

لرزش (عملیات)

ارتعاش سینوسی کلاس 3M4 (IEC 61800-5-1، مطابق با EN 50178)

شوک

در طول عملیات مجاز نیست. ذخیره سازی و حمل و نقل: حداکثر 100 متر بر ثانیه (330 فوت بر ثانیه)، 11 میلی ثانیه

ارتفاع نصب

0 تا 1000 متر (3281 فوت) بدون کاهش 1000 تا 2000 متر با درجه بندی 1% در هر 100 متر. ACS280-...-4، قاب R2: 1000 تا 4000 متر با درجه بندی

نویز قابل شنیدن

51 dB(A) برای همه مدل های R1 و R2

روش های خنک کننده

همرفت طبیعی غیرفعال، هوای اجباری با فن داخلی، یا خنک کننده مایع از طریق صفحه سرد. قابل نصب در هر جهت روی سطح رسانای حرارتی

قانون کاهش

در مواردی که بیش از یک نوع درجه بندی اعمال می شود (مثلاً ارتفاع زیاد به علاوه دمای بالا)، اثرات تجمعی هستند. Imax کاهش یافته است

7. ایمنی، تاییدیه ها و انطباق

ایمنی عملکردی

پارامتر

ارزش

عملکرد ایمنی

Safe Torque Off (STO)، به صورت استاندارد در تمام درایوهای ACS280 تعبیه شده است

استاندارد

EN/IEC 61800-5-2

یکپارچگی ایمنی

IEC 61508 ed2: SIL 3; IEC 61511: SIL 3; IEC 62061: SIL CL 3; EN ISO 13849-1: PL e

پایانه های STO

SGND، S+، S1، S2

تاییدیه ها و علامت گذاری ها

علامت گذاری

معنی

CE

مطابق با قوانین اتحادیه اروپا است

UKCA

مطابق با قوانین قابل اجرا انگلستان است

cRUus / UL شناسایی شد

تست و ارزیابی شده بر اساس استانداردهای آمریکای شمالی توسط Underwriters Laboratories. معتبر با ولتاژ نامی تا 480 ولت

TUV NORD

علامت تایید شده ایمنی عملکردی که عملکرد Safe Torque Off را تایید می کند

RoHS

سازگار

چین RoHS II (EIP)

مطابق با SJ/T 11364-2014. دوره استفاده دوستدار محیط (EFUP): 20 سال

WEEE

در پایان عمر باید در یک نقطه جمع آوری مناسب وارد سیستم بازیافت شود

EMC و استانداردهای قابل اجرا

مورد

مرجع

فیلتر EMC داخلی

نوع استاندارد ACS280-04S-... شامل یک فیلتر EMC داخلی است: دسته C2 برای نوع ...-1، دسته C3 برای انواع ...-2 و ...-4

نوع پایه

ACS280-04N-... فاقد فیلتر EMC داخلی (رده C4) است.

استانداردهای قابل اجرا

EN ISO 13849-1:2015; EN ISO 13849-2:2012; EN 60204-1:2018؛ EN IEC 62061:2021; EN 61800-3:2004+A1:2012 و IEC 61800-3:2017؛ EN 61800-5-1:2007+A1:2017+A11:2021؛ ANSI/UL 61800-5-1:2021; CSA C22.2 شماره 274-17

8. کنترل، I/O و اتصال

رابط

مشخصات

ورودی های دیجیتال (DI1...DI4)

منبع تغذیه داخلی یا خارجی 12 تا 24 ولت DC، حداکثر 30 ولت DC، نوع PNP، امپدانس ورودی 2 کوهم

ورودی های آنالوگ (AI1، AI2)

ولتاژ: 0 تا 10 ولت DC (10% overrange، 11 V DC max)، تک سر، Rin = 38 kohm. جریان: 0 تا 20 میلی آمپر (10٪ بیش از حد، حداکثر 22 میلی آمپر)، تک سر، Rin = 205 اهم. عدم دقت <= 1.0٪ از مقیاس کامل

خروجی آنالوگ (AO)

0 تا 10 ولت DC (10 درصد بیش از حد، 11 ولت DC حداکثر) به حداقل بار مقاومتی 200 کوم. عدم دقت <= 1.5٪ از مقیاس کامل

خروجی دیجیتال (DO)

خروجی ترانزیستور، نوع PNP. حداکثر ولتاژ سوئیچینگ 30 ولت DC; حداکثر جریان سوئیچینگ 60 میلی آمپر در 30 ولت DC. محافظت در برابر اتصال کوتاه

خروجی رله (RA, RB, RC)

1 فرم C (NO + NC). حداکثر ولتاژ سوئیچینگ 250 ولت AC / 30 ولت DC; حداکثر جریان سوئیچینگ 2 A

خروجی ولتاژ کمکی (+24 ولت)

+24 V DC +/-10٪، حداکثر 100 میلی آمپر

اندازه سیم کابل را کنترل کنید

0.5 تا 1.5 میلی متر مربع (AWG 22 تا 16)

فیلدباس تعبیه شده

Modbus RTU و CANopen روی EIA-485، با پرش های پایانی برای هر دو

پورت ابزار پنل و کامپیوتر

1 کانکتور RJ45 برای رابط کاربری خارجی؛ همچنین برای اتصال کامپیوتر با آداپتور استفاده می شود

پیکربندی سرد

رابط استاندارد CCA-01

پنل یکپارچه

هیچ کدام درایو هیچ پنل داخلی ندارد. یک پنل خارجی از طریق پورت RJ45 متصل می شود

پانل های خارجی پشتیبانی شده

پانل دستیار ACS-AP-S، پانل دستیار ACS-AP-W با بلوتوث، پنل پایه ACS-BP-S

برنامه نویسی درایو

برنامه نویسی تطبیقی ​​و برنامه نویسی توالی

ابزارهای رایانه شخصی و اپلیکیشن موبایل

Drive Composer Entry (در دسترس رایگان از ABB) و Drive Composer Pro. برنامه موبایل Drivetune برای راه اندازی از طریق پانل دستیار بلوتوث

9. کاربردها و صنایع

ACS280 برای سازندگان ماشین، یکپارچه سازان سیستم و تیم های تعمیر و نگهداری کارخانه طراحی شده است که به کنترل سرعت متغیر قابل اعتماد در یک بسته فشرده و سازگار با محفظه مهر و موم شده نیاز دارند. کاربردهای معمولی عبارتند از:

• درایوهای موتور یکپارچه - ماژول صفحه سرد مستقیماً روی موتور نصب می شود و نیاز به درایو دیواری جداگانه و کابل موتور محافظ طولانی را از بین می برد.

• پمپ های موتوری، فن ها و کمپرسورها - نصب غیرمتمرکز نزدیک به بار، با خنک کننده غیرفعال یا مایع

• نوار نقاله های غیرمتمرکز - درایوهای توزیع شده در امتداد خط نقاله در اندازه های قاب فشرده R1 و R2

• محفظه های حفاظتی بالا تا IP66 - برای شرایط گرد و غبار، مرطوب، مرطوب یا شور

• تجهیزات پردازش طیور - در داخل محفظه از گرد و غبار، رطوبت و نوسانات دما محافظت می شود.

• ماشین آلات نساجی - داخل محفظه از گرد و غبار و رطوبت محافظت می شود

• تجهیزات نیمه هادی و اتاق تمیز - طراحی فشرده و مسیر حرارتی کنترل شده مناسب محیط های تمیز، کم رطوبت و دمای کنترل شده

• سیستم های سیار و راه آهن - مقاومت در برابر ضربه و لرزش مطابق با استانداردهای IEC 60068-2 تست شده است

10. اطلاعات سفارش

کد نوع نمونه: ACS280-04S-05A6-4

کد

توضیحات

ACS280

سری محصولات

04

ساخت و ساز. 04 = ماژول درایو، IP00

S/N

سطح EMC S = نوع استاندارد با فیلتر EMC داخلی (C2 برای ...-1، C3 برای ...-2 و ...-4). N = نوع پایه بدون فیلتر EMC داخلی (C4)

05A6

کد فعلی اسمی ارقام جریان خروجی اسمی I2 را بر حسب آمپر می دهند (05A6 = 5.6 A)

4

رتبه بندی ولتاژ 1 = 1 فاز 230 ولت AC; 2 = 3 فاز 230 ولت AC; 4 = 3 فاز 380 تا 480 ولت متناوب

لوازم جانبی

لوازم جانبی

توضیحات

ACS-AP-S

پانل کنترل دستیار

ACS-AP-W

کنترل پنل دستیار با بلوتوث

ACS-BP-S

کنترل پنل پایه

DPMP-01 / DPMP-02

پلت فرم نصب پانل کنترل، نصب همسطح یا نصب روی سطح، با کابل

DPMP-04

پلت فرم نصب قابل قفل برای پانل های کنترل درایو در تاسیسات بیرونی یا محیط های سخت

CCA-01

رابط اتصال پیکربندی سرد

مقاومت ترمز

مقاومت ترمز خارجی برای درایوهای قاب R2

سفارش، بسته بندی و تحویل

مورد

جزئیات

مدل / تعیین نوع

ACS280-04S-05A6-4 (مثال - ساخت کد در بخش 10)

فروش واحد اندازه گیری

1 عدد

کشور / بندر اعزام

[فروشنده برای تایید]

زمان سرب

[فروشنده برای تایید]

حداقل مقدار سفارش

[فروشنده برای تایید]

شرایط حمل و نقل

[فروشنده برای تأیید - FOB / CIF / EXW]

شرایط پرداخت

[فروشنده برای تایید]

گارانتی

[فروشنده برای تایید]

کنترل پنل در جعبه

[فروشنده برای تایید - درایو پانل یکپارچه ندارد]

کشور مبدا

[فروشنده برای تایید]

کد HS

[فروشنده برای تایید با حمل و نقل کالا یا کارگزار گمرک برای کشور مقصد]

 

خریداران: برای قیمت گذاری مقدار، زمان هدایت و هزینه حمل و نقل به بندر شما، یک استعلام با مقدار مورد نیاز خود، کد مدل دقیق و بندر مقصد خود ارسال کنید - ما با یک نقل قول رسمی پاسخ می دهیم.

11. سوالات متداول

درایو Coldplate چیست و چه تفاوتی با درایو AC استاندارد دارد؟

در یک درایو صفحه سرد، گرمای مرحله نیرو از IGBT و یکسو کننده از طریق یک صفحه سرد فلزی که آن را به سطح دستگاه، هیت سینک یا صفحه خنک کننده مایع می پیچید، هدایت می شود. فقط مقدار کمی از گرمای تولید شده توسط الکترونیک کنترل در هوای اطراف واحد آزاد می شود. به همین دلیل است که ACS280 را می توان در یک محفظه مهر و موم شده با درجه IP66 نصب کرد، جایی که نمی توان از یک درایو خنک کننده هوا که نیاز به مسیر جریان هوای باز دارد استفاده کرد.

ACS280 چه محدوده قدرت و ولتاژی را پوشش می دهد؟

در مجموع 0.37 تا 5.5 کیلو وات (0.5 تا 7.5 اسب بخار). 1 فاز 208-240 ولت 0.37 تا 3 کیلو وات (0.5 تا 3.0 اسب بخار) را پوشش می دهد. 3 فاز 208-240 ولت 0.37 تا 4 کیلو وات (0.5 تا 5.0 اسب بخار) را پوشش می دهد. 3 فاز 380-480 ولت 0.75 تا 5.5 کیلو وات (1.0 تا 7.5 اسب بخار) را پوشش می دهد.

آیا ACS280 دارای گشتاور ایمن خاموش است؟

بله. Safe Torque Off به صورت استاندارد در هر درایو ACS280 تعبیه شده است که دارای گواهینامه EN/IEC 61800-5-2 با SIL 3 (IEC 61508 ed2 و IEC 61511)، SIL CL 3 (IEC 62061) و PL e (EN ISO 13849-1) است. هیچ ماژول گزینه ایمنی اضافی مورد نیاز نیست.

حداکثر دمای محیط در بار کامل چقدر است؟

درایو با ظرفیت کامل تا 50 درجه سانتیگراد (122 درجه فارنهایت) بدون کاهش کار می کند. محدوده عملیاتی مجاز 10- تا 50+ درجه سانتیگراد است.

کدام گزینه های خنک کننده موجود است؟

سه: همرفت طبیعی غیرفعال با پره های هیت سینک بزرگ، خنک کننده هوای اجباری با یک فن داخلی، و خنک کننده مایع از طریق صفحه سرد. درایو را می توان در هر جهتی روی یک سطح رسانای حرارتی نصب کرد.

کدام موتورها می تواند کار کند؟

موتورهای القایی AC ناهمزمان و موتورهای سنکرون آهنربای دائم، از جمله موتورهای رلوکتانس سنکرون به کمک آهنربای دائم. حالت های کنترل عبارتند از کنترل اسکالر و کنترل برداری بدون حسگر، با فرکانس خروجی تا 599 هرتز.

سیم کشی و اتصال درایو چگونه است؟

اتصالات برق و کنترل از پایانه های فنری برای سیم کشی سریع و ایمن بدون سفت شدن پیچ استفاده می کنند. Modbus RTU و CANopen روی EIA-485 تعبیه شده اند. ورودی/خروجی اشغال شده: 2 x DI، 2 x AI/DI، 1 x RO، 1 x AO/DO، به علاوه خروجی 10 ولت DC و خروجی 24 ولت DC.

آیا کنترل پنل داخلی وجود دارد؟

خیر. ACS280 هیچ پنل یکپارچه ای ندارد. این پورت RJ45 را برای یک پنل خارجی - ACS-AP-S، ACS-AP-W (با بلوتوث) یا ACS-BP-S - یا برای اتصال رایانه شخصی با آداپتور فراهم می کند. راه اندازی را می توان از طریق برنامه موبایل Drivetune با استفاده از پنل بلوتوث نیز انجام داد.

قابلیت اضافه بار چیست؟

180% IHd به مدت 2 ثانیه هنگام راه اندازی، 150% IHd برای 1 دقیقه هر 10 دقیقه در استفاده های سنگین و 110% ILd برای 1 دقیقه هر 10 دقیقه در استفاده سبک.

چه تاییدیه هایی دارد؟

CE، UKCA، RoHS، cRUus (UL به رسمیت شناخته شده برای ایالات متحده آمریکا و کانادا، معتبر تا 480 ولت)، TUV NORD برای ایمنی عملکردی، چین RoHS II با دوره استفاده 20 ساله سازگار با محیط زیست، و علامت گذاری WEEE.

درجه حفاظت خود درایو چقدر است؟

IP00. درایو یک ماژول است که برای نصب در داخل کابینت یا محفظه در نظر گرفته شده است و نوع باز UL فقط برای استفاده در داخل ساختمان است. نصب در یک محفظه مناسب، مونتاژ کامل می تواند به IP66 برسد.

آیا ACS280 از منبع تغذیه و ترمز DC پشتیبانی می کند؟

منبع تغذیه DC در تمام فریم ها پشتیبانی می شود. یک خردکن ترمز در درایوهای قاب R2 موجود است. درایوهای فریم R1 فاقد خردکن ترمز هستند. یک مقاومت ترمز خارجی در صورت نیاز توسط کاربر انتخاب و نصب می شود.

12. چرا از ما خرید کنید

[فروشنده برای تکمیل - ساختار توصیه شده]

• محصول اصلی، مستند: هر واحد با کد تعیین نوع ABB که روی برچسب درایو و روی کارتن چاپ شده است، ارائه می شود، بنابراین می توان آن را مطابق با مشخصات بالا بررسی کرد.

• پشتیبانی فنی: تأیید مدل در برابر پلاک موتور، سیم کشی و راهنمایی راه اندازی.

• مقدار سفارش انعطاف پذیر: سفارشات نمونه و دسته کوچک پذیرفته می شود.

• پاسخ سریع: سوالات با یک نقل قول رسمی از جمله قیمت، زمان هدایت و هزینه حمل و نقل پاسخ داده شده است.

 

درخواست CTA: مقدار خود، کد دقیق مدل ACS280 و پورت مقصد خود را برای ما ارسال کنید - ما قیمت، زمان تحویل و حمل و نقل را تأیید خواهیم کرد.

 

محصولات مرتبط